Přidej se k nám

DOPRAVNÍ MISTR s výkonem práce v Kopřivnici

Dopravní společnost Z-Group bus a.s. zajišťující dopravní obslužnost na Novojičínsku východ vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici DOPRAVNÍ MISTR s místem výkonu práce v Kopřivnici.

19.01.2024

KOORDINÁTOR OSOBNÍ DOPRAVY

Dopravní společnost Z-Group bus a.s. zajišťující dopravní obslužnost v Moravskoslezském kraji vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici KOORDINÁTOR  OSOBNÍ DOPRAVY s místem výkonu práce ve Zlíně.

18.09.2023

Řidič-řidička autobusu Moravskoslezský kraj

Dopravní společnost Z-Group bus a.s. zajišťující dopravní obslužnost v Moravskoslezském kraji hledá pro provozovny v Kopřivnici, Opavě, Vítkově a Jablunkově zaměstnance na pracovní pozici řidič – řidička autobusu. Poskytujeme NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30.000 Kč. 

08.08.2023

KIEROWCA – KIEROWCA AUTOBUSU – MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Firma transportowa Z-Group bus a.s. poszukuje nowego kolegi do pracy na stanowisku KIEROWCA – KIEROWCA AUTOBUSU: Posiadamy wakaty w następujących regionach: Kraj morawsko-śląski: Kopřivnice, Nový Jičín, Fulnek, Odry, Ostrava, Vítkov, Opava, Jablunkov Kraj zliński: Vsetín, Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem Kraj pilzneński: Přeštice, Merklín, Sušicko, Tachovsko

15.06.2022