Přidej se k nám

Volná místa

Volná místa

Ozvěte se a pracujte u nás

OPRAVÁŘ pro autobusy

ČSAD Vsetín a.s.

Vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, opravář zemědělských strojů, případně v příbuzném oboru. Znalost oprava autobusů nebo nákladních vozidel. U autoelektrikáře práce s diagnostikou. Praxe v oboru výhodou. Ochota pracovat dle potřeb zaměstnavatele.

Řidič/řidička autobusu Opavsko a okolí

ČSAD Vsetín a.s.

Do Opavského regionu hledáme řidiče nebo řidičku autobusu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme stabilitu (nově podepsaná smlouva s městem na 10 let) a trvalé zaměstnání, výhody pro vás a vaši rodinu a velmi dobré platové ohodnocení. Přečtěte si detaily o dané pozici.

Řidič/řidička v Ústeckém kraji

Autobusy Karlovy Vary, a.s.

Do Ústeckého regionu hledáme řidiče nebo řidičku autobusu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme stabilitu a trvalé zaměstnání, výhody pro vás a vaši rodinu a velmi dobré platové ohodnocení. Přečtěte si detaily o dané pozici.

Řidič/řidička autobusu v Karlovarském a Ústeckém kraji

Autobusy Karlovy Vary, a.s.

Do Karlovarského a Ústeckého regionu hledáme řidiče nebo řidičku autobusu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme stabilitu a trvalé zaměstnání, výhody pro vás a vaši rodinu a velmi dobré platové ohodnocení. Přečtěte si detaily o dané pozici.

Řidič/řidička autobusu na Kroměřížsku

KRODOS BUS a.s.

Do Kroměřížského regionu hledáme řidiče nebo řidičku autobusu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme stabilitu a trvalé zaměstnání, výhody pro vás a vaši rodinu a velmi dobré platové ohodnocení. Přečtěte si detaily o dané pozici.

Řidič/řidička autobusu

HOUSACAR s.r.o.

Do Zlínského regionu hledáme řidiče nebo řidičku autobusu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme stabilitu a trvalé zaměstnání, výhody pro vás a vaši rodinu a velmi dobré platové ohodnocení. Přečtěte si detaily o dané pozici.

Řidič/řidička autobusu MHD ve Vsetíně

ČSAD Vsetín a.s.

Do Vsetínského regionu hledáme řidiče nebo řidičku autobusu MHD na hlavní pracovní poměr. Nabízíme stabilitu a trvalé zaměstnání, výhody pro vás a vaši rodinu a velmi dobré platové ohodnocení. Přečtěte si detaily o dané pozici.

Řidič/řidička autobusu v Kopřivnici

ČSAD Vsetín a.s.

Do Kopřivnického regionu hledáme řidiče nebo řidičku autobusu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme stabilitu a trvalé zaměstnání, výhody pro vás a vaši rodinu a velmi dobré platové ohodnocení. Přečtěte si detaily o dané pozici.