Přidej se k nám

Volná místa

Volná místa

Ozvěte se a pracujte u nás

DOPRAVNÍ MISTR s výkonem práce v Kopřivnici

Z-Group bus a.s.

Dopravní společnost Z-Group bus a.s. zajišťující dopravní obslužnost na Novojičínsku východ vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici DOPRAVNÍ MISTR s místem výkonu práce v Kopřivnici.

KOORDINÁTOR OSOBNÍ DOPRAVY

Z-Group bus a.s.

Dopravní společnost Z-Group bus a.s. zajišťující dopravní obslužnost v Moravskoslezském kraji vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici KOORDINÁTOR  OSOBNÍ DOPRAVY s místem výkonu práce ve Zlíně.

Řidič-řidička autobusu Moravskoslezský kraj

Dopravní společnost Z-Group bus a.s. zajišťující dopravní obslužnost v Moravskoslezském kraji hledá pro provozovny v Kopřivnici, Opavě, Vítkově a Jablunkově zaměstnance na pracovní pozici řidič – řidička autobusu. Poskytujeme NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30.000 Kč. 

Řidič – řidička autobusu Zlínský kraj

Z-Group bus a.s.

Dopravní společnost Z-Group bus a.s. zajišťující dopravní obslužnost ve Zlínském kraji hledá pro provozovny ve Vsetíně, Kroměříži, Holešově a Bystřici pod Hostýnem zaměstnance na pracovní pozici řidič – řidička autobusu.   Poskytujeme NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30.000 Kč.   

Technolog osobní dopravy

Z-Group bus a.s.

Dopravní společnost Z-Group bus a.s. zajišťující dopravní obslužnost v Moravskoslezském a Zlínském kraji vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Technolog osobní dopravy s místem výkonu práce ve Zlíně.

KIEROWCA – KIEROWCA AUTOBUSU – MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Z-Group bus a.s.

Firma transportowa Z-Group bus a.s. poszukuje nowego kolegi do pracy na stanowisku KIEROWCA – KIEROWCA AUTOBUSU: Posiadamy wakaty w następujących regionach: Kraj morawsko-śląski: Kopřivnice, Nový Jičín, Fulnek, Odry, Ostrava, Vítkov, Opava, Jablunkov Kraj zliński: Vsetín, Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem Kraj pilzneński: Přeštice, Merklín, Sušicko, Tachovsko