Přidej se k nám

Volná místa

Volná místa

Ozvěte se a pracujte u nás

OPRAVÁŘ pro autobusy

ČSAD Vsetín a.s.

Vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, opravář zemědělských strojů, případně v příbuzném oboru. Znalost oprava autobusů nebo nákladních vozidel. U autoelektrikáře práce s diagnostikou. Praxe v oboru výhodou. Ochota pracovat dle potřeb zaměstnavatele.

Řidič/řidička autobusu Opavsko a okolí

ČSAD Vsetín a.s.

Do Opavského regionu hledáme řidiče nebo řidičku autobusu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme stabilitu (nově podepsaná smlouva s městem na 10 let) a trvalé zaměstnání, výhody pro vás a vaši rodinu a velmi dobré platové ohodnocení. Přečtěte si detaily o dané pozici.

Řidič/řidička autobusu v Kopřivnici

ČSAD Vsetín a.s.

Do Kopřivnického regionu hledáme řidiče nebo řidičku autobusu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme stabilitu a trvalé zaměstnání, výhody pro vás a vaši rodinu a velmi dobré platové ohodnocení. Přečtěte si detaily o dané pozici.

Řidič/řidička autobusu ve Vítkově

ČSAD Vsetín a.s.

ČSAD Vsetín a.s. hledá zaměstnance na pozici řidič – řidička autobusu. Pro všechny zájemce o tuto pracovní pozici nabízíme v období červen – srpen 2019 odměnu za každý odpracovaný den Po-Pá ve výši 1.000 Kč/den, za SO + Ne, svátky ve výši 1.500 Kč/den. Průměrnou měsíční mzdu min. 32 000 Kč, každoroční valorizaci mezd, jistotu stabilní společnosti, pracovní […]