Přidej se k nám

Hledáme řidiče a řidičky – přijď k nám jezdit na hlavní pracovní poměr nebo jen na brigádu s místem výkonu práce ve Vítkově

Hledáme řidiče a řidičky – přijď k nám jezdit na hlavní pracovní poměr nebo jen na brigádu s místem výkonu práce ve Vítkově

Moravskoslezský kraj

Z-Group bus a.s.

Co Vám u nás můžeme nabídnout

Dopravní společnost Z-Group bus a.s. hledá zaměstnance pro provozovnu ve Vítkově na pracovní pozici

ŘIDIČ – ŘIDIČKA AUTOBUSU

k zajištění dopravní obslužnosti v těchto lokalitách:

Fulnek, Odry, Březová, Hradec nad Moravicí, Nové Lublice, Vrchy, Štáblovice, Melč, Uhlířov, Budišov nad Budišovkou, Bílovec, Skřipov, Lesní Albrechtice, Větřkovice, Radkov, Kružberk, Moravice, Staré Těchanovice, Moravský Beroun, Dvorce, Guntramovice, Stará Libavá, Svatoňovice, Uhlířov, Potštát, Jakubčovice nad Odrou, Spálov, Klokočov, Čermná ve Slezsku a okolí.

 

Nechcete pracovat na plný úvazek? Přijďte si přivydělat na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti s nástupem IHNED? 

 

Nabízíme: Průměrnou mzdu ve výši 40000 Kč, hodinová sazba je 165 Kč/hod, osobní ohodnocení 5 Kč/hod, benefitní program-kafeterie ve výši 3,30 Kč/hod. Odměna za čekání ve výši 90% z minimálně zaručené mzdy pro 5.třídu, tj. 128,97 Kč/hod, každoroční valorizaci mezd, jistotu stabilní společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou.

příspěvek na lázeňský pobyt v Darkově nebo Brusně v SK pro zaměstnance a rodinného příslušníka, benefit ve formě Kafeterie, týden dovolené navíc, příspěvek na PP, ŽP v celkové výši 1100 Kč, příspěvek na produkt Salary swap.

Co požadujeme

Požadujeme: zdravotní způsobilost, psychologické vyšetření od akreditovaného psychologa, trestní bezúhonnost, flexibilitu.

 

Poznámka / Kontakt

  • Jana Hlaváčová
  • +420 602 517 150
  • jana.hlavacova@zgroupbus.cz

Zaujalo vás toto volné místo?

Jestli Vás pozice zajímá, neváhejte a ozvěte se.


    Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů